RF mikroigłowa

Urządzenia z radiofrekwencją mikroigłową przeznaczone są do przeprowadzania zabiegów  napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Jest to doskonałe rozwiązanie po ciąży lub po odchudzaniu. Niweluje zwiotczenia, rozstępy, cellulit, obkurcza luźną skórę brzucha , ujędrnia skórę ud, ramion i kolan oraz podnosi pośladki.


„FRM-1”

Frakcyjna Radiofrekwencja Mikroigłowa z jedną głowicą mikroigłową.
Producent: „Laser Hi-Tech”
Urządzenie po przeglądzie w 100% sprawne z gwarancją 12 m-cy. W zestawie 10 szt. nasadem mikroigłowych.
Cena z dostawą i szkoleniem: 19 500 zł.

Seria urządzeń do RF mikroigłowej zastała zaprojektowana i wykonana przez nas tak aby były one skuteczne, wydajne i niezawodne. Cechują je intuicyjna i wygodna obsługa, a także walory wizualne. Wysoka moc i częstotliwość fali radiowej umożliwia wykonanie zabiegów bardzo intensywnych przynoszących szybkie rezultaty regeneracji i ujędrnienia skóry. Urządzenie wyposażone jest w nasadki z igłami izolowanymi luc nie izolowanymi. Nasadki z igłami izolowanymi posiadają 49 igieł a nasadki z igłami nieizolowanymi posiadają 81 igieł. Igły są wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte cienką warstwą złota i bardzo ostre. W zestawie 10 sztuk nasadem 49 lub 81 igieł.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Gwarancja 12 m-cy.
Serwis wykona naprawę w Państwa gabinecie. Posiadamy zawsze zapas części zamiennych ponieważ jesteśmy producentam tych urządzeń.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl


„FRM-2”

Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa z dwiema głowicami: mikroigłową i themage.
Produkcja „Laser Hi-Tech”
Urządzenie po przeglądzie w 100% sprawne z gwarancją 12 m-cy. W zestawie 10 szt. nasadem mikroigłowych.
Cena z dostawą i szkoleniem: 20 500 zł.

Urządzenie z dwiema głowicami: mikroigłową i THERMAGE. Głowica THERMAGE ma nasadki zabiegowe w których zamiast igieł zastosowano mikro punkty przez które emitowana jest fala radiowa do skóry. Jest to nie inwazyjna i równie skuteczna metoda regeneracji i ujędrniania skóry co mikroigły. Głowica wyposażona jest w trzy nasadki różnej wielkości do różnych powierzchni na skórze.

Głowica mikroigłowa wyposażona jest w nasadki z igłami izolowanymi i nie izolowanymi. Nasadki z igłami izolowanymi posiadają 49 igieł a nasadki z igłami nieizolowanymi posiadają 81 igieł. Igły są wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte cienką warstwą złota i bardzo ostre. W zestawie 10 sztuk nasadem 49 lub 81 igieł.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Gwarancja 12 m-ce. Serwis wykona naprawę w Państwa gabinecie. Posiadamy zawsze zapas części zamiennych ponieważ jesteśmy producentam tych urządzeń.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl