RF mikroigłowa

Urządzenia z radiofrekwencją mikroigłową przeznaczone są do przeprowadzania zabiegów  napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Jest to doskonałe rozwiązanie po ciąży lub po odchudzaniu. Niweluje zwiotczenia, rozstępy, cellulit, obkurcza luźną skórę brzucha , ujędrnia skórę ud, ramion i kolan oraz podnosi pośladki.


“FRM-1”

Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa z jedną głowicą mikroigłową.
cena brutto: 24 900 zł.

Seria urządzeń do RF mikroigłowej zastała zaprojektowana i wykonana przez nas tak aby były one skuteczne, wydajne i niezawodne. Cechują je intuicyjna i wygodna obsługa, a także walory wizualne. Wysoka moc i częstotliwość fali radiowej umożliwia wykonanie zabiegów bardzo intensywnych przynoszących szybkie rezultaty regeneracji i ujędrnienia skóry. Urządzenie wyposażone jest w nasadki z igłami izolowanymi i nie izolowanymi. Nasadki z igłami izolowanymi posiadają 49 igieł a nasadki z igłami nieizolowanymi posiadają 81 igieł. Igły są wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte cienką warstwą złota i bardzo ostre. Umożliwia to wykonanie nawet pięciu zabiegów na jednym pacjencie.
Urządzenia Wykonujemy w dwóch wersjach: mobilna na kółkach i przenośna.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Gwarancja 24 m-ce.
Serwis wykona naprawę w Państwa gabinecie. Posiadamy zawsze zapas części zamiennych ponieważ jesteśmy producentam tych urządzeń.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl


“FRM-2”

Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa z dwiema głowicami: mikroigłową i themage.
cena brutto: 26 400 zł.

Urządzenie pokazane powyżej wyposażone jest dodatkowo w głowicę THERMAGE. Głowica ta ma nasadki zabiegowe w których zamiast igieł zastosowano mikro punkty przez które emitowana jest fala radiowa do skóry. Jest to nie inwazyjna i równie skuteczna metoda regeneracji i ujędrniania skóry co mikroigły. Głowica wyposażona jest w trzy nasadki różnej wielkości do różnych powierzchni na skórze.

Wszystkie urządzenia serii „FRM” posiadają wysoką moc i częstotliwość fali radiowej co umożliwia wykonanie zabiegów bardzo intensywnych przynoszących szybkie rezultaty regeneracji i ujędrnienia skóry. Urządzenia wyposażone są w nasadki z igłami izolowanymi i nie izolowanymi. Nasadki z igłami izolowanymi posiadają 49 igieł a nasadki z igłami nieizolowanymi posiadają 81 igieł. Igły są wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte cienką warstwą złota i bardzo ostre. Umożliwia to wykonanie nawet pięciu zabiegów na jednym pacjencie.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Gwarancja 24 m-ce. Serwis wykona naprawę w Państwa gabinecie. Posiadamy zawsze zapas części zamiennych ponieważ jesteśmy producentam tych urządzeń.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl


“FRM-3”

Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa z trzema głowicami: mikroigłową, themage i rf thermocool.
cena brutto: 26 400 zł.

Urządzenie pokazane powyżej wyposażone jest dodatkowo w głowicę THERMOCOOL. Głowica ta posiada nasadki z dwoma metalowymi biegunami przez które emitowana jest fala radiowa do skóry. Jest to nie inwazyjna i bardzo skuteczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry. Głowica dodatkowo posiada funkcję chłodzenia skóry na poziomie +5° C. Funkcję chłodzenia stosuje się podczas emitowania dużej energii fali radiowej do skóry w celu zmniejszenia nieprzyjemnych odczuć gorąca i pieczenia.  Głowica TREMOCOOL wyposażona jest w trzy nasadki różnej wielkości do różnych powierzchni na skórze.
Głowica THERMAGE wyposażona jest w trzy nasadki mikropunktowe jak na fotografi obok.
Głowica RF Mikroigłowa  wyposażona jest w nasadki z igłami izolowanymi i nie izolowanymi. Nasadki z igłami izolowanymi posiadają 49 igieł a nasadki z igłami nieizolowanymi posiadają 81 igieł. Igły są wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte cienką warstwą złota i bardzo ostre. Umożliwia to wykonanie nawet pięciu zabiegów na jednym pacjencie.
Wszystkie urządzenia serii „FRM” posiadają wysoką moc i częstotliwość fali radiowej co umożliwia wykonanie zabiegów bardzo intensywnych przynoszących szybkie rezultaty regeneracji i ujędrnienia skóry. 

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Gwarancja 24 m-ce. Serwis wykona naprawę w Państwa gabinecie. Posiadamy zawsze zapas części zamiennych ponieważ jesteśmy producentam tych urządzeń.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl


PLATFORMY ZABIEGOWE

Radiofrekwencja mikroigłowa morze być połączona z innymi technologiami w jednym urządzeniu! Dzięki temu można znacznie zwiększyć atrakcyjność oferty zabiegowej w gabinecie, stawiając w nim wielofunkcyjną platformę zabiegową. Na indywidualne zamówienia produkujemy zaawansowane platformy z wieloma opcjami konfiguracji.

NAJNOWSZA PLATFORMA ZABIEGOWA “QUALITY”

  • RF MIKROIGŁOWA
  • RF THERMOCOOL
  • LASER ND-YAG PIKO-NANO-MILI
  • PLASMA SKIN