plasma

Plasma Skin to urządzenie do zabiegów chirurgii nieablacyjnej. Wykorzystuje ono zjawisko elektrofulguracji, które polega na kontrolowanym odparowaniu tkanki iskrą elektryczną wytwarzaną przez prąd o wysokiej częstotliwości. Metoda ta nie powoduje uszkodzenia tkanek otaczających zmianę poddawaną leczeniu. Zabieg jest bezpieczny i nie prowadzi do stanu zapalnego, krwawienia, poparzeń czy nerkozy.


“PLASMA SKIN

Producent: „Laser Hi-Tech”
Urządzenie po przeglądzie w 100% sprawne z gwarancją 12 m-ce.
Cena z dostawą i szkoleniem: 5 900 zł.

Pod wpływem wysokiej temperatury plazmy w miejscu poddanym działaniu tworzą się brązowe strupki, które odpadają samoistnie po ok 5-7 dniach. Można je zatuszować makijażem, stąd praktycznie nie jesteśmy wyłączeni z codziennych obowiązków. Efekty zabiegu są widoczne od razu, i stopniowo w ciągu 7-10 dni uzyskujemy efekt ostateczny. Po zabiegu skórę należy chronić przed promieniowaniem słonecznym przez okres 2-3 tygodni.

Głównym wskazaniem do zabiegów jest lifting okolicy oka (bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych: brodawki, włókniaki, znamiona oraz leczenie blizn i rozstępów.

W cenie jest dostawa. Można wykupić szkolenie z wykonywania zabiegów w cenie 1000 zł. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Gwarancja 12 m-cy.
Serwis wykona naprawę w Państwa gabinecie. Posiadamy zawsze zapas części zamiennych ponieważ jesteśmy producentam tych urządzeń.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl