lasery ND-YAG

Laseroterapia z wykorzystaniem lasera ND-YAG jest obecnie najbardziej popularną metodą radzenia sobie z: zaburzeniami tekstury skóry, uszkodzeniami posłonecznymi, rozlanymi plamami melaninowymi, zmianami barwnymi i naczyniowymi. Laser ND-YAG „PIKOSEK” jest najskuteczniejszy do usuwania niechcianego tatuażu i makijażu permanentnego. Laser ND-YAG „LONG PULSE” jest najskuteczniejszy w trwałym zamykaniu naczynek krwionośnych.


“LONG PULSE”
laser do zamykania naczynek

Laser do skutecznego zamykania dużych naczynek na twarzy i nogach.
Urządzenie po przedlączie w100% sprawne z gwarancją 12 m-cy.
Nowa głowica laserowa.
Cena z dostawą i szkoleniem: 35 900 zł.

Najlepsze efekty zamykania naczynek zapewna laser, generujący impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 10 do 60 ms. Maksymalna energia w punkcie wynosi do 50 J/cm2. Laser ND-YAG milisekundowy „Long Pulse” stworzony jest do radzenia sobie ze zmianami naczyniowymi. Usuwa punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, teleangiektazje, naczynia o średnicy do 5 mm. W laserze zainstalowano nową głowicą laserową z dwiema długościami laserowego światła: 532 i 1064 nm emitowane soczewkami skupiającymi wiązkę światła od plamki 5 mm i tubę ZOOM powiększającą punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Zakres wykonywanych zabiegów: usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy i udach do 5 mm, usuwanie rumienia i usuwanie zmian skórnych.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Gwarancja 12 m-cy.
Serwis wykona naprawę w Państwa gabinecie. Posiadamy zawsze zapas części zamiennych ponieważ jesteśmy producentam tych urządzeń.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl


„PIKO-NANO”
Dwa lasery w jednym: piko i nanosekundowy.

Urządzenie po przedlączie w 100% sprawne z gwarancją 12 m-cy. Nowa głowica laserowa.
Cena z dostawą i szkoleniem: 27 900 zł.

Laserem pikosekundowy nowej generacji, emitującym światło w czasie wielokrotnie krótszym od popularnego do tej pory nanosekundowego. Czas impulsu 200 ps. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów, energia światła lasera nie powoduje bolesnego przegrzania skóry. Regeneracja następuje bardzo szybko, a ryzyko powstania powikłań zostało zminimalizowane do zera. Głowica emituje światło o energii regulowanej 10-2000 mJ/cm2 oraz ma cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm,1064 nm, 1320 nm. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Znajduje on zastosowanie w zabiegach frakcjonowania skóry oraz jako jedyny umożliwia depigmentację koloru zielonego.

Laser PIKOSEK to laser nie tylko do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień. To również idealne urządzenie, które oddziałuje na fibroblasty. Pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując efekty upływającego czasu.
Laser ND-YAG NANOSEKUNDOWY wykorzystywany jest do przebarwień, peelingu węglowego, wspomaga leczenie trądziku i terapii grzybicy paznokci oraz usuwania brodawek i zmian skórnych.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Gwarancja 12 m-cu.
Serwis wykona naprawę w Państwa gabinecie.
Posiadamy zawsze zapas części zamiennych ponieważ jesteśmy producentam tych urządzeń.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl