LASER DO NACZYNEK

LASER Nd:Yag  LONG PULSE
SPECJALISTYCZNE NARZĘDZIE DO ZAMYKANIA NACZYNEK

CENA BRUTTO: 49 000 ZŁ

LASER “Nd:Yag LONG PULSE” występuje w kolorze białym lub czarnym, został wyposażony w system pracy milisekundowy z regulacją czasu impulsów od 1 do 60 ms. Laser emituje wiązkę światła laserowego o energii do 200 J. Pozwala to na skuteczne zamykanie naczynek o wielkości 3-5 mm.

W laserze Nd Yag zainstalowano dwie długości laserowego światła: 532 i 1064 nm emitowane soczewkami skupiającymi wiązkę światła do plamki 5 mm i ZOOM – tubę powiększającą punkt zabiegowy od 0,1 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe.

Laserowe zamykanie naczynek polega na podgrzaniu krwi w naczynku światłem lasera. Efektem tego jest obkurczenie ścianek i zamknięcie światła naczynka. W ciągu kolejnych 3 tygodni naczynka ulegają wchłonięciu i przestają być widoczne. Laserowa redukcja naczynek odbywa się szybko i bezinwazyjnie, co daje tej technologii zdecydowaną przewagę w porównaniu do innych, starszych metod. 

Główne wskazania do wykonania laserowego usuwania naczynek to:
* rozszerzone naczynka
* zmiany naczyniowe
* rumień
* naczyniaki gwiaździste
* naczyniaki rubinowe
* naczyniaki płaskie
* trądzik różowaty

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail: 
laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<