laser IR light

„LASER IR LIGHT”

Laser do zamykania naczynek.
Urządzenie po przedlączie w 100% sprawne z gwarancją 12 m-cy.
Cena z dostawą i szkoleniem: 16 900 zł.
W ofercie dwa lasery: mobilny na kółkach i przenośny.

Nasz laser diodowy “IR-LIGHT” został skonstruowany w celu wykonania nieinwazyjnego zamykanie rozszerzonych naczyń, bez przerywania ciągłości skóry. Urządzenie cechuje wysoka efektywność wiązki światłą w zakresie 900 – 120 nm. Moc impulsów lasera jest regulowana w szerokim zakresie tak aby umożliwić usunięcie małych naczynek tzw. pajączków jak i dużych naczynek na nogach. Zabiegi są krótkie i nie wymagają specjalnego przygotowania. Zabieg nie pozostawia blizn i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Efekty widoczne po jednym zabiegu. Gwarantowany długotrwały efekt. Szkolenie przeprowadza doświadczony kosmetolog.

Nasi klienci potwierdzają skuteczność lasera IR-LIGHT do zabiegów: usuwanie naczynek i zmian naczyniowych, naczyniaki gwieździste, naczyniaki nitkowate, punkty rubinowe, rumień i trądzik różowaty.

Specyfikacja techniczna:

  • Typ lasera:  INFRARED-LIGHT
  • Moc lasera płynnie regulowana od 1 do  30  W
  • Częstotliwość impulsu regulowana od  1 do 20 Hz
  • Wielkość plamki: od 0,5 mm do 3mm
  • Głowica chłodząca skórę
  • Zasilanie: AC 100-240 V 50/60 Hz

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Gwarancja 12 m-cy.
Serwis wykona naprawę w Państwa gabinecie. Posiadamy zawsze zapas części zamiennych ponieważ jesteśmy producentam tych urządzeń.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl