laser diodowy

“LASER DIODOWY 3D”

cena brutto: 69 000 zł.

Laser diodowy z trzema wiązkami laserowego światła: 755 nm, 810 nm, 1064 nm został przez nas skonstruowany w celu poprawy skuteczności zabiegów epilacji. Trzy wiązki światła emitowane są równocześnie z maksymalną energią do 100 J/cm2 impulsami o czasie regulowanym od 1 do 400 ms. Głowica emituje impulsy światła na powierzchni 15 x 20 mm. Emiter zbudowany jest z dziesięciu stosów diodowych o mocy 60 Wat każdy. Łączna moc emitera 600 Wat zapewnia szybką pracę do 10 impulsów na sekundę.
Laser „3D” ma dwa systemy pracy: system IN MOTION do 10 impulsów na sekundę i impulsy pojedyncze

W naszym laserze zainstalowany jest unikalny systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C., co pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów. Ponadto laser wyposażyliśmy w energooszczędne generatory impulsowe, niemieckie pompy wodne z gwarancją 8 lat, miedziane chłodnice, które nie ulegną korozji i najnowocześniejsze głowice zabiegowe trzy wiązkowe. Konstrukcja zapewnia stabilność wiązki światła i wydłuża żywotność emitera diodowego w głowicy a silne chłodzenie skóry eliminuje uczucie bólu i pieczenia w trakcie zabiegu.

Nasi klienci potwierdzają wysoką skuteczność depilacji osiąganą maksymalnie po pięciu zabiegach – zobacz nas na FACEBOOK

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Gwarancja 24 m-ce.
Serwis wykona naprawę w Państwa gabinecie. Posiadamy zawsze zapas części zamiennych ponieważ jesteśmy producentam tych urządzeń.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl

PLATFORMY ZABIEGOWE

Możliwości lasera diodowego mogą być połączone z innymi technologiami w jednym urządzeniu! Dzięki temu można znacznie zwiększyć atrakcyjność oferty zabiegowej w gabinecie, stawiając w nim wielofunkcyjną platformę zabiegową. Na indywidualne zamówienia produkujemy zaawansowane platformy DUAL oparte na laserze diodowym, z wieloma opcjami konfiguracji:

  • RF MIKROIGŁOWA
  • RF THERMOCOOL
  • LASER Nd-Yag PIKO
  • Laser Nd-Yag NANO
  • Laser Nd-Yag MILI (LONG PULSE)
  • E-LIGHT & ESHR
  • PLASMA SKIN
  • KAWITACJA