hifu

“HIFU-4D”
kartridże na 50 000 linii

cena brutto: 39 900 zł.

Seria urządzeń HIFU zastała zaprojektowana i wykonana przez nas tak aby były one skuteczne, wydajne i niezawodne. Cechują je intuicyjna i wygodna obsługa, a także walory wizualne. Każdy z dostępnych modeli HIFU jest wyposażony w 15-calowy monitor, który zapewnia wygodne sterowanie.
Urządzenie zabiegowe “HIFU 4D” zaprogramowane jest tak, aby miało możliwość ustawienia szerokości pola zabiegowego, długości linii, odległości pomiędzy liniami w pionie i poziomie. Operator ustawia samodzielnie na monitorze sterujacym ilość emitowanych linii przy jednym przyłożeniu głowicy.  Urządzenia naszej produkcji wyposażony 8 oryginalnych kartridży zabiegowych do liftingu i odchudzania. Mają one różne głębokości emisji fali: 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm

Kartridże zabiegowe do twarzy i ciała emitują energię do pięciu warstw skóry na różnych głębokościach. Liczba kartridży oraz ich żywotność jest różna w zależności od modelu urządzenia HIFU. W HIFU 4D żywotność sięga nawet do 50 000 linii.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Gwarancja 24 m-ce.
Serwis wykona naprawę w Państwa gabinecie. Posiadamy zawsze zapas części zamiennych ponieważ jesteśmy producentam tych urządzeń.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl


“HIFU VAGINALNE”

utrządzenie do rewitalizacji pochwy
cena brutto: 29 900 zł.

Prezentowane urządzenie oddziałuje na błonę śluzową, warstwę włókien i powięź miednicy za pomocą fal ultradźwiękowych. Skoncentrowana energia dociera głęboko aż do tkanki mięśniowej, pobudzając naturalne procesy regeneracyjne. Co ważne – podczas tego zabiegu śluzówka pochwy pozostaje nienaruszona. Dlatego też usługę tę można wykonywać prewencyjnie, jak i leczniczo w przypadku różnych stwierdzonych dolegliwości, w tym:
* wysiłkowego nietrzymania moczu,
* obniżenia napięcia ścianek pochwy,
* suchości pochwy.

Dzięki stymulacji tkanek pochwy skutecznie zwiększa się (aż do poprawnego stanu) wydzielanie śluzu, a także napięcie jej mięśni, dzięki czemu średnica dróg rodnych ulega zdecydowanemu zmniejszeniu. Wraz z ujędrnieniem ścianek pochwy, unormowaniem wytwarzania śluzu, a także wzmocnieniem mięśni, poprawie ulega również czucie, co ma duży wpływ na zadowolenie z życia intymnego. Urządzenie wyposażone jest w dwa kartridże dla głębokości emisji fali: 3 mm i 4,5 mm. Żywotność do 20 000 linii każdy.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Gwarancja 24 m-ce. Serwis wykona naprawę w Państwa gabinecie. Posiadamy zawsze zapas części zamiennych ponieważ jesteśmy producentam tych urządzeń.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl


“HIFU-V”

Cena brutto: 25 500 zł.

Urządzenie przeznaczone jest do zabiegów na twarz i dekolt. Cechuje się wysoką częstotliwością i  intensywnością skoncentrowanych w skórze ultradźwięków. Fale ultradźwiękowe emitowane są punktowo a ich energia powoduje w tkankach dwa efekty: termiczny (koagulacja tkanek i efekt mechaniczny (niszczenie struktur tkankowych). Na skutek jej działania wywołana zostaje reakcja mająca na celu odbudowę zniszczonych tkanek – w efekcie dochodzi do odmłodzenia skóry i wzmożonej produkcji kolagenu. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowych o głębokości koncentracji fali ultradźwiękowej na 3 mm i 4,5 mm. Fala ultradźwiękowa emitowana jest impulsowo w jednym punkcie. Zabieg polega na wykonywaniu głowicą ruchów okrężnych lub liniowych zależnie od typu zabiegu: usuwanie zmarszczek, lifting twarzy, lifting oczu, lifting owalu twarzy, szyi i ciała, ujędrniania skóry itd. 

SPECYFIKACJA
* energia w punkcie od 0,1 do 4 J
* czas emisji impulsów od 0,1 do 1 sec
* czas pomiędzy impulsami od 0,1 do 5 sec
* głębokość koncentracji fali ultradźwiękowej 3 mm i 4,5 mm
* zasilanie 220 V, 500 W
* wymiary: 105 x 30 x 25 cm
* waga 25 kg 

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:
tel. +48 502339374,  +48 516829223                       

e-mail: kontakt@laserhitech.pl