HIFU 4D

URZĄDZENIE HIFU to obecnie niezbędne wyposażenie każdego salonu kosmetycznego i gabinetu medycyny estetycznej. HIFU to najskuteczniejsze urządzenia do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. HIFU usuwa zmarszczki, poprawia owal twarzy, wyszczupla i modeluje sylwetkę. Urządzenie HIFU pozwala na ujędrnianie skóry różnych części ciała. Efekty liftingu z zastosowaniem HIFU są widoczne już po jednym zabiegu.
Sprzęt HIFU naszej produkcji wyposażamy w osiem kartridży zabiegowych do liftingu i odchudzania, co czyni je niezwykle efektywnymi w codziennej pracy gabinetu kosmetycznego. Najnowszy model HIFU 4D wyposażamy w kartridże o żywotności do 50 000 linii.

CENA BRUTTO: 39 000 PLN

Terapia HIFU ULTHERA jest stosowana w gabinetach kosmetycznych od kilku lat. Zalety tej terapii są dobrze znane i szeroko opisane w internecie, dlatego nie będziemy tych informacji powielać. Skupmy się na zaletach technicznych i specyfikacji naszego urządzenia.

Urządzenie naszej konstrukcji jest solidne i niezawodne. Posiadamy zapas części zamiennych a nasz serwis mobilny naprawi każde urządzenie w Państwa gabinecie w 15 minut. Urządzenie HIFU 4D zaprogramowane jest tak aby miało możliwość ustawienie szerokości pola zabiegowego, długości linii, odległości pomiędzy liniami w pionie i w poziomie. Obrazuje to zdjęcie głowicy. Operator samodzielnie na monitorze sterującym ustawia ilość emitowanych linii przy jednym przyłożeniu głowicy. Na powierzchni kartridża może emitować maksymalnie 26 punktów w 12 rzędach (liniach), łącznie emituje 312 punktów przenikania fal ultradźwiękowych. Zobacz foto. Każdy impuls ultradźwięków emitowanych do skóry ma energię regulowaną od 0 do 2 J. Urządzenie wyposażone jest w osiem oryginalnych kartridży dla głębokości emisji fali: 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm. Żywotność do 50 000 linii każdy.

Cena brutto “HIFU 4D  39 000 zł
W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.

Kontakt: tel. 502339374, e-mail:laser@laser3000.pl