gwarancja

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie urządzenia posiadają certyfikat jakości dla urządzeń medycznych „ISO 13485” i deklarację bezpieczeństwa „CE” wystawioną w Unii Europejskiej. Urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję. Prowadzimy profesjonalny serwis wyspecjalizowany w naprawie i modernizacji urządzeń kosmetycznych i medycznych. Ponieważ urządzenia są budowane w systemie modułowym nasz mobilny serwis  naprawi każde urządzenie w Twoim gabinecie. Zapewniamy naszym klientom najtańszą wymienię lamp IPL i Nd:Yag, serwis pogwarancyjny oraz dostępność części zamiennych do wszystkich naszych produktów w okresie  wieloletniej eksploatacji.
Po każdej naprawie i wymianie lampy laserowej lub podzespołu wykonywane są pomiary parametrów zasilania i kompatybilności elektromagnetycznej w urządzeniu  oraz pomiary mocy, emitowanej energii i częstotliwości. Na podstawie przeprowadzonych badań wystawiane są CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA I SKUTECZNOŚCI WYKONYWANYCH ZABIEGÓW, które mogą być wystawione w Państwa Gabinecie do wglądu Klientów.

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl lub tel: +48 502339374.
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym: Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub
e-mail:leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl

Siedziba firmy „Laser Hi-Tech”: 05-090 Raszyn, ul. Jaworskiego 7