laser frakcyjny CO2

“FOTON 3D”

cena brutto: 69 000 zł.

Laser frakcyjny CO2 skonstruowany na bazie modułów laserowych firmy COHERENT USA posiada najwyższe parametry zabiegowe, umożliwia wykonanie bardzo głębokiej ablacji. Moc lasera osiąga maksymalną wartość do 60 W i może być regulowana od 1 W co zapewnia skuteczność wykonywanych terapii na różnych głębokościach. Dzięki precyzyjnej regulacji mocy i czasu impulsów posiada możliwość wykonania zabiegów nieablacyjnych i głęboko ablacyjnych. Laser frakcyjny CO2 jest przeznaczony dla gabinetów medycyny estetycznej i kosmetycznych oraz dla lekarzy chirurgów plastycznych ponieważ wyposażony jest w funkcje: frakcjonowanie skóry, cięcie i wypalanie zmian skórnych.
Laser jest wyposażony w głowicę przegubową siedmioramienną z dwiema końcówkami zabiegowymi: frakcyjną i prostą do cięcia skóry oraz zestawem ginekologicznym do rewitalizacji pochwy dla ginekologów.Laser jest wyposażony w głowicę przegubową siedmioramienną z dwiema końcówkami zabiegowymi: frakcyjną i prostą do cięcia skóry oraz zestawem ginekologicznym do rewitalizacji pochwy dla ginekologów.

1. KOŃCÓWKA FRAKCYJNA
Zakres zabiegów frakcyjnych: lifting i usuwanie zmarszczek, dekoloryzacji skóry i pigmentacji, wygładzanie skóry i blizn potrądzikowych, blizny operacyjne, blizny po ospie, pory, rozstępy, oparzenia słoneczne, przekrwienia, plamy starcze itp. Wygładza skórę twarzy i wokół oczu, redukuje uszkodzenia słoneczne, poprawia wygląd i koloryt skóry, likwiduje brązowe przebarwienia, słoneczne i pigmentacyjne na twarzy, szyi, klatce, plecach, dłoniach i rękach. Zabiegi mogą być wykonywane na wszystkich częściach ciała: na całej twarzy (wraz z powiekami), szyi, dekolcie, dłoniach oraz każdym obszarze dotkniętym bliznami, rozstępami czy zmarszczkami.

Frakcjonowanie laserem “ERB YAG” powoduje naruszenie od 20 do 30% obszaru skóry poddanego zabiegowi, co daje krótki czas regeneracji i minimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań. Po zabiegu może pojawić się punktowe krwawienie oraz rumień, który utrzymujący się od 3 do 7 dni. Po tym okresie można zaobserwować wyraźną poprawę wyglądu skóry. Tworzenie nowego kolagenu trwa do 3 miesięcy. Przez cały ten czas skóra stale poprawia swój wygląd, aby po 3 miesiącach osiągnąć pełen rezultat terapii. Głowica frakcyjna skanuje w siedmiu zaprogramowanych kształtach: kwadrat, prostokąt, okrąg, trójkąt, romb, elipsa, linia prosta.

2. KOŃCÓWKA DO CIĘCIA LINIOWA – zabiegi wycinania i usuwania zmian skórnych. Zabieg przeprowadzany jest techniką bezkontaktową. Oznacza to, że rękojeść zabiegowa nie ma styczności z opracowywanym miejscem. Precyzyjne wykonywanie nacięć czy usuwania przerostu tkanek, możliwe jest dzięki czerwonemu światłu lasera pilotującego tzw. pilota, którego wiązka pada z daleka, w określony przez lekarza punkt. Laser nie tylko tnie ale i sterylizuje tkankę. Dzięki niezwykle wysokiemu stopniowi adsorpcji w hemoglobinie, długość fali 1550 nm, doskonale zamyka naczynia krwionośne, zmniejszając poziom uszkodzeń tkanek okolicznych oraz do pewnego stopnia zmniejszając doznania bólowe. Zabiegi operacyjne mogą więc być wykonywane z wykorzystaniem mniejszej dawki środków znieczulających, a usuwanie drobnych zmian nie wymaga zakładania szwów.

Zastosowanie: wycinanie brodawek, usuwanie znamion naskórkowych, usuwanie ziarniaków twarzy, usuwanie naczyniaków chłonnych, wycinanie torbielaków łojowych, wycinanie nabłoniaków i gruczolaków potowych i łojowych, usuwanie blizn przerostowych i zmian po trądziku bliznowcowym.

3. ZESTAW GINEKOLOGICZNY – do zabiegów rewitalizacji pochwy. 

Niewątpliwym przebojem ostatnich miesięcy jest zabieg  – laserowego obkurczania pochwy.
Laserem FOTONA 3D można przeprowadzać mało inwazyjnych i bardzo skutecznych zabiegi ginekologiczne. Laserowe obkurczanie pochwy i zapobieganie oraz redukcja objawów wysiłkowego nietrzymania moczu stały się dzięki laserowemu zabiegowi najlepszą metodą na tę dolegliwość.

Zalety lasera:

  • bardzo dobre rezultaty terapii potwierdzone opiniami naszych klientów
  • szybki zwrot inwestycji dzięki szerokiemu spektrum zastosowań
  • pewność pracy i niezawodność w każdych warunkach
  • precyzja usuwania zmian skórnych
  • wysoka skuteczność terapeutyczna w zabiegach medycyny estetycznej.
  • szeroki zakres terapii – trzy głowice zabiegowe do dowolnego zastosowania
  • szybki i bezbolesny okres gojenia
  • technologia COHERENT USA –  skaner zsynchronizowany z laserem

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość fali światła: 1550 nm
Moc wiązki lasera: 60w

Pole działania impulsu

Głębokość ablacji       

Energia impulsu

0.02~0.05 mm2

do 2,5 mm

od 4 do 250 mJ

Plamka naprowadzająca: Czerwona dioda 635nm,  5mW
Operowanie: Siedmioprzegubowe ramie z przeciwwagą
Tryb pracy: Ciągły, pojedynczy impuls, impuls interwałowy i super impuls
Pole skanowania: 20 mm x 20 mm
Grafika skanowania: Okrąg, trójkąt, kwadrat, prostokąt, sześciokąt, elipsa, linia
Tryb skanowania: Skanowanie losowe, normalne i z dużą ilością światła
Szybkość skanowania: Powyżej 10m/s
Odległości między punktami 0.1 – 2.6 mm
System chłodzenia: Woda i powietrze
Waga: 60 kg
Wymiary: 65x48x117 cm
Zasilanie: 230V, 50 Hz, 2000W


W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Zamów urządzenie lub umów się na prezentację:

tel. +48 502339374,  +48 516829223

e-mail: kontakt@laserhitech.pl