Laser diodowy 980 nm

„LIPOSONIK” laser przeznaczony do liposukcji i chirurgii plastycznej oraz zamykania naczynek i leczenia grzybicy paznokci.

CENA BRUTTO: 48 000 zł.
W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail:laser@laser3000.pl

Laser diodowy 980 nm stanowi innowacyjne rozwiązanie służące poprawie napięcia, elastyczności i gęstości skóry poprzez obkurczenie włókien jej rusztowania białkowego z jednoczasową stymulacją powstawania nowego kolagenu w skórze. Wiązka lasera zaaplikowana podskórnie wywołuje wzrost temperatury tkanek, zwiększa przepływ krwi i metabolizm skóry, co powoduje efekt intensywnej syntezy nowego kolagenu ze wszystkimi dobroczynnymi konsekwencjami tego procesu.

Laser 980 nm wykorzystujemy również do obkurczania i rewitalizacji skóry, zwalczania rozstępów, zwiotczeń, cellulitu i drobnych depozytów tkanki tłuszczowej. Do liposukcji przezskórnej z wiązką celującą zapewnia precyzyjną wizualizację obszarów, w którym energia jest dostarczana. Światło lasera jest przenoszone podskórnie do warstwy tłuszczu za pomocą mikrokaniuły o średnicy 1 mm, która zawiera światłowód 400 um. Przekształca energię świetlną w ciepło, ogrzewa komórki tłuszczowe i rozpuszcza je.  W następnie rozpuszczony tłuszcz usuwa się specjalnymi kaniulami ssącymi.

CECHY URZĄDZENIA:
* Najnowsza technologia laserowa do usuwania naczyń  żył pająkowych.

* Regulowana energia 1-60 W w celu spełnienia różnych wymagań.

* Trzy tryby pracy pulsacyjnej.

* Krótki czas operacji, bez obrażeń, bez krwawienia, widać oczywiste wyniki leczenia po jednym zabiegu.

* Regulowany rozmiar plamki: od 0,2 do 2 mm.

* Mniej skutków ubocznych: brak pieczenia, zaczerwienienia lub blizny.

* Mniej sesji: wymagany jest tylko jeden lub dwa zabiegi.

* Lepsze wyniki: energia jest dobrze skoncentrowana na plamie 0,2-0,5 mm.

SPECYFIKACJA:
* Typ lasera: dioda 980 nm
* Moc wyjściowa 60 W
* czas impulsów od 0 do 999 ms
* Częstotliwość od 0 do 30 Hz
* Max punkt 20 mm
* Wymiary: 45 x 30 x 20 cm
* Waga 8 kg