HIFU

Platforma zabiegowa może obsługiwać dziesięć funkcji:

1. Hifu 3D z głowicą wieloliniową i kartridżami na 22000 linii
2. Frakcyjna fala radiowa mikroigłowa z igłami izolowanymi i nie izolowanymi.
3. Frakcyjna radiofremwencja powierzchniowa THERMAGE.
4. RF bipolarne z chłodzeniem skóry THERMOCOOL.
5. RF multipolarna z głowicami siedmiobiegunowymi do dużych powierzchni.

6. Mikroprądy wysokiej częstotliwości PLASMA SKIN.
7. Mikroprądy DARSONVAL.
8.  Endomasaż radialny do redukcji tkani tłuszczowej i ujędrniania.
9. Mikrodermabrazja diamentowa – peeling mechaniczny.
10. Kriolipoliza dwugłowicowa- redukcja tkanki tłuszczowej.

Cena brutto platformy z dziesięcioma funkcjami: 87 000 zł.  –  W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce. 

Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail:laser@laser3000.pl

Gwarancja i szkolenia


WOLNOŚĆ WYBORU – WYBIERAJ JAK CHCESZ

Możecie Państwo skomponować urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności, wybierając spośród zaproponowanych funkcji i głowic zabiegowych. Dowolnie skomponowane urządzenie może być modyfikowane na każdym etapie eksploatacji po przez zamontowanie dodatkowych funkcji i głowic.


PLATFORMA DWUFUNKCUJNA: „MAXIM-RF MIKROIGŁOWA-HIFU 3D”

Opis funkcji:

1. „HIFU 3D”  GŁOWICA WIELOLINIOWA

PRZEDSTAWIAMY NAJBARDZIEJ EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE “HIFU-3D” – PROJEKT I WYKONANIE “LASER HI-TECH”

Funkcja HIFU 3D jest wyposażona w głowice z kartridżami, które mogą emitować impulsy ultradźwiękowe od 1 do 11 linii przy jednym przyłożeniu głowicy do skóry. Kartridże mają wydajność do 22 000 linii.

Funkcja HIFU 3D  ma możliwość ustawienie szerokości pola zabiegowego, długości linii, odległości pomiędzy liniami w pionie i w poziomie. Na powierzchni głowicy emituje 26 punktów w 11 rzędach (liniach), łącznie emituje 286 punktów przenikania fal ultradźwiękowych. Urządzenie wyposażone jest w osiem kartridży zabiegowych prostokątnych o głębokości emisji fali: 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm. Wydajność tych kartridży wynosi do 22 000 linii. 

NOWA GENERACJA HIFU 3D TO WIĘKSZA SKUTECZNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO I EKONOMICZNOŚĆ TERAPII.

Skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności bezpośrednio dostarczają energię cieplną do skóry i tkanki podskórnej, która może stymulować i odnawiać kolagen skóry, a tym samym poprawiać teksturę i zmniejszać zwiotczenie skóry. Uzyskuje się doskonałe wyniki liftingu bez inwazyjnej operacji lub zastrzyków.

Skoncentrowana wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu HIFU indukuje powstanie w ściśle określonych warstwach skóry, termicznych mikrouszkodzeń, na skutek których dochodzi do skurczu włókien kolagenowych, koagulacji białek i przebudowy tkanki łącznej. W ciągu jednego zabiegu można wykonać kompletną plastykę twarzy poprzez poprawienie owalu, napięcia skóry, uniesienia policzków i redukcję „podwójnego podbródka”. W efekcie dochodzi również do podniesienia brwi, powiek oraz redukcji zmarszczek.

Energia HIFU pozwala na leczenie otyłości poprzez rozbicie warstwy tłuszczu. Skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności podgrzewając tkankę tłuszczową w celu jej rozpuszczenia a produkty przemiany trójgliceryd i kwas tłuszczowy wydalane zostają w procesie metabolizmu.

2. RF MIKROIGLOWA

Urządzenie wyposażone jest w nasadki z igłami izolowanymi i nie izolowanymi. Przeznaczone jest do przeprowadzania zabiegów  napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Jest to doskonałe rozwiązanie po ciąży lub po odchudzaniu. Niweluje zwiotczenia, rozstępy, cellulit, obkurcza luźną skórę brzucha , ujędrnia skórę ud, ramion i kolan oraz podnosi pośladki.

Zabieg RF mikroigłowa typu „ThermoNeedle” – gorące igły, polega na wprowadzaniu wiązki fali elektromagnetycznej mikroigłami z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm. W zabiegach „ThermoNeedle” mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymuluje procesy naprawcze oraz stymulację tworzenia nowego kolagenu.

Posiadamy dwa rodzaje nasadek mikroigłowych: z igłami izolowanymi – 49 igieł i nie izolowanymi – 25, 49 i 81 igieł.

Igły nie izolowane podgrzewają tkankę podskórną na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Szczególnie skuteczne są zabiegi igłami izolowanymi. Bardzo cienkie igły izolowane pokryte są warstwą złota i warstwą silikonu. Wyklucza to przepływ prądu z igły do skóry na całej jej długości. Prąd jest emitowany tylko przy ostrzu. Tam wydziela się cała energia impulsu grzejąc silnie małe sfery tkanki wokół ostrzy igieł. Taka technologia wykonania igieł całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza ból.

Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość regulowania głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę, energii w zakresie od 1 do 50 W i czasu emisji fali radiowej ustawianej co 0,1 sek. w przedziale od 0,2 do 3 sekund.. Frakcyjna Radiofrekfencja mikroigłowa zapewnia doskonałą skuteczność w odmładzaniu skóry, wygładzaniu zmarszczek, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwaniu rozstępów, napinaniu skóry i jej ujędrnianiu – likwidacja nawisów skóry.

Specyfikacja dla HIFU 3D:
* Sterowanie na dużym 10 cali monitorze
* Energia regulowana od 0,1 do 2 J (uwaga: jest to bardzo wysoka moc, której nie wolno przekraczać z uwagi na niebezpieczeństwo wykonywanych terapii)
* Ilość linii na powierzchni prostokąta: 1 – 11
* Długość linii: 5-25 mm
* Szerokość pola zabiegowego: 1 – 10 mm
* Odstęp miedzy impulsami 1-5 mm
* Kartridże prostokątne 8 sztuk: 1,5mm, 3mm, 4,5 mm, 6 mm, 8mm, 10 mm, 13mm, 16 mm.
* Wydajność kartridża ekonomicznego do 22 000 linii, cena brutto: 1600 zł.
* Częstotliwość 4 Mhz

Specyfikacja dla RF mikroigłowa:

* Częstotliwość fali elektromagnetycznej 5 Mhz
* Moc fali RF do 50 W
* Czas emisji regulowany od 0,2 do 3 sekund
* Regulacja głębokości wkłucia od 0,3 do 3 mm
* Ekran sterujący dotykowy 8 cali
* W zestawie 10 nasadek z igłami izolowanymi 49 pin i 10 nasadek z igłami nie izolowanymi 81 pin.
* Cena netto nasadek z igłami nie izolowanymi: 50 zł, z igłami izolowanymi: 50  zł.
* Wymiary wersja przenośna:  32 x 30 x 15 cm, waga 5 kg
* Wymiary wersja stacjonarna: 35 x 30 x 105, waga: 25 kg
* Zasilanie 220 – 240 V, 50Hz
* Pobór mocy 500 W

* Moc urządzenia  200W
* Zasilanie 220 – 240 V, 6 A
* Wymiary: 35x45x105 cm
* Waga: 25 kg

Urządzenie może mieć zainstalowaną za dodatkową opłatą funkcję: Plasma Skin.

Cena brutto: 52 000 zł.
W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail:laser@laser3000.pl,          Gwarancja i szkolenia

WOLNOŚĆ WYBORU – WYBIERAJ JAK CHCESZ

Możecie Państwo skomponować urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności, wybierając spośród zaproponowanych funkcji i głowic zabiegowych. Dowolnie skomponowane urządzenie może być modyfikowane na każdym etapie eksploatacji po przez zamontowanie dodatkowych funkcji i głowic.