E-LIGHT & E-SHR

Platforma zabiegowa może obsługiwać czternaście funkcji:

 

1. E-LIGHT – światło impulsowe z falami radiowymi emitowane głowicą wyposażoną w 8 filtrów dla różnych celów zabiegowych.
2. E-SHR – światło impulsowe w technologii FPL® z falami radiowymi, emitowane głowicą o długości 690 nm do epilacji.
3. Laser Nd:YAG nanosekundowy z końcówkami 532, 1064 i 1320 nm.
4. Laser Nd:YAG pikosekundowy z końcówką 532, 755, 1064, 1320 nm .
5. Frakcyjna fala radiowa mikroigłowa z igłami izolowanymi i nie izolowanymi.
6. Frakcyjna radiofremwencja powierzchniowa THERMAGE.
7. RF bipolarne z chłodzeniem skóry THERMOCOOL.
8. RF multipolarna z głowicami siedmiobiegunowymi do dużych powierzchni.
9. Ultradźwięki 40 KHz do zabiegów lipolizy – odchudzanie i ujędrnianie.
10. Mikroprądy wysokiej częstotliwości PLASMA SKIN.
11. Mikroprądy DARSONVAL.
12.  Endomasaż radialny do redukcji tkani tłuszczowej i ujędrniania.
13. M
ikrodermabrazja diamentowa – peeling mechaniczny.
14. Kriolipoliza dwugłowicowa- redukcja tkanki tłuszczowej.

Cena brutto platformy z czternastoma funkcjami: 145 000 zł.  –  W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce. 

Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail:laser@laser3000.pl

Gwarancja i szkolenia


WOLNOŚĆ WYBORU – WYBIERAJ KTÓRE CHCESZ

Możecie Państwo skomponować urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności, wybierając spośród zaproponowanych funkcji i głowic zabiegowych. Dowolnie skomponowane urządzenie może być modyfikowane na każdym etapie eksploatacji po przez zamontowanie dodatkowych funkcji i głowic.

Opis funkcji:

1. E-LIGHT – światło impulsowe o separowanej filtrami długości: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690 i 750 nm z falami radiowymi powoduje głębokie przenikanie impulsów światła do skóry a dzięki temu zabiegi stają się wielokrotnie skuteczniejsze. Na przykład zabiegi fotoodmładzania, redukcji przebarwień i wybielanie skóry zwiększają skuteczność w stosunku do tradycyjnych IPL-i o 50%.  Głowice posiadają kryształy szafiru o powierzchnia naświetlania 15 x 50 mm, emituje światło o energii do 50 J/cm2 a równocześnie emitowane fale radiowe o częstotliwości 5 Mhz wytwarzają moc do 50 W. Podczas zabiegu skóra jest chłodzona do temperatury -8 st. C.
Zakres terapii:
* 750 i 690 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze oraz do termoliftingu.
* 640 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasnej.
* 590 nm – usuwanie zmarszczek i przywracanie elastyczności skóry.
* 560 nm – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry.
* 530 nm – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji.
* 480 nm – stosowany jest do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
* 430 nm – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.

2. E-SHR IN MOTION – światło impulsowe w technologii FPL® (Fractional Pulsed Light) jest emitowane przez specjalnie skonstruowane głowice z kryształem frakcyjnym. Głowicą typu E-SHR z falami radiowymi o długości światła 690  nm, zwiększa skuteczność usuwania włosów w stosunku do tradycyjnych urządzen typu SHR o 50%. Powierzchnia naświetlania frakcyjnym kryształem szafiru 15 x 50 mm. Energia impulsów światła do 50 J/cm2. Moc fal radiowych do 50 J/cm2 o częstotliwości 5 Mhz. Chłodzenie skóry do -8 st. C.
Funkcja E-SHR. Jest to najlepszą metodą fotodepilacji. Dzięki synergii energii elektrycznej fali radiowej ze źródłem światła impulsowego, uzyskujemy jednolitą dystrybucję temperatury wzdłuż łodygi oraz mieszka włosowego. Po przez emitowanie szybkich impulsów światła i fali radiowej ( do 10 impulsów na sekundę) wytwarzane jest ciepło, które ogniskuje na mieszkach i obszarze cebulek włosów niszcząc je. Technologia E-SHR pozwala na usunięcie włosów o jaśniejszym zabarwieniu. Urządzenie może pracować jako E-light VPL z pojedynczymi impulsami lub E-SHR z szybkimi impulsami. Zarówno w systemie E-light VPL jak i E-SHR parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych. E-light VPL daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 6, czas impulsów od 0,1 do 20 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.

3. Laser Nd:Yag nanosekundowy z końcówkami: 532 nm, 1064nm i 1320 nm, emituje impulsy światła laserowego o mocy do 2000 mJ w czasie 10 ns.
Laser jest przeznaczony do zabiegów:
* usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego
* peeling węglowy
* usuwanie rumienia
* usuwanie przebarwień
* wspomaganie leczenia trądziku
* leczenie grzybicy paznokci
* usuwanie brodawek i zmian skórnych
Energia impulsów regulowana od 10 do 2000 mJ. Czas impulsów: 10 ns. Częstotliwość impulsów ustawiana od 1 do 6 Hz. Powierzchnia działania światła ustawiana tubą ogniskującą od 0,1 do 9 mm. Celowanie czerwoną diodą 640 nm, 5V. Sterowanie na ekranie kolorowym 8 cali.

4. Laser Nd:Yag pikosekundowy z końcówkami 532, 1064,1320 nm do usuwania pigmentu i przebarwień i filtr 755 nm – „Plaster Miodu” do zabiegów resurfacingu skóry.

Technologia pikosekudowych impulsów umożliwia lepsze efekty w usuwaniu pigmentu i przebarwień niż dotychczas stosowane impulsy nanosekundowe. Energia światła laserowego nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn. Głowica emituje światło lasera  o bardzo wysokiej energii regulowanej od 10 do 2000 mJ.
Możemy wykonywać zabiegi: usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego w kolorach: czerwony, czarny, granat , niebieski oraz zielony jeszcze do niedawna nie możliwy do usunięcia, peeling węglowy, usuwanie przebarwień i plam posłonecznych oraz zabiegi regenerująco odmładzające – resurfacing skóry filtrem 755 nm (Plaster Miodu). 

5. Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa z głowicą do automatycznego wkłucia z nasadkami 81 igieł nie izolowanych i 49 igieł izolowanych.

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg polegający na połączeniu dwóch skutecznych technologii odmładzania skóry czyli mikronakłuwania igłami i fal radiowych. Przeznaczona jest do przeprowadzania zabiegów  napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Jest to doskonałe rozwiązanie po ciąży lub po odchudzaniu. Niweluje zwiotczenia, rozstępy, cellulit, obkurcza luźną skórę brzucha , ujędrnia skórę ud, ramion i kolan oraz podnosi pośladki.

6. Radiofremwencja frakcyjna powierzchniowa „Thermage” polega na wprowadzaniu do tkanki wiązki fali radiowej frakcjonowanej mikropunktami o dużej energii cieplnej, co powoduje mocne ogrzanie tkanki od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikropunktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskujemy efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Ten typ zabiegu jest przydatny dla pacjentów, którzy mają delikatną skórę i mogą mieć uczulenie od igieł. Zabieg THERMAGE sprawdza się znakomicie w modelowaniu trudnych okolic ciała: poporodowych brzuchach, likwidacji wiotkości wewnętrznej strony ud i ramion, liftinguje i ujędrnia pośladki, redukuje podwójny podbródek, likwiduje bryczesy i cellulit. Naprzemienne działanie radiofrekwencji i ultradźwięków intensywnie pobudza skórę do produkcji włókien kolagenowych, nadając jej jędrności i sprężystości, skutecznie rozbijają komórki tłuszczowe dając efekt wysmuklenia ciała. Głowica do RF frakcyjna wyposażona jest w trzy końcówki zabiegowe do różnych obszarów: twarz, pod oczy, ciało.

7. Radiofrekwencja bipolarna z chłodzeniem skóry – „Thermocool” z trzema końcówkami dla różnych obszarów zabiegowych, stosowana do liftingu i zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrniania tkanki. Zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną, powoduje obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje rozdrobnienie zbitej tkanki tłuszczowej co ułatwia jego naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, stosuje się głowicę z systemem chłodzenia, który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +5 do +10 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 150 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

8. Radiofrekwencja multipolarna – sześciobiegunowa do redukcji tkanki tłuszczowej na dużych powierzchniach ciała. Moc fali radiowej do 50 Wat, częstotliwość fali 5 MHz. Głowica multipolarna sześciobiegunowa (po prawej) emituje fale elektromagnetyczne o częstotliwości 5 Mhz i mocy regulowanej od 10 do 150W.  Zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną, powoduje obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje rozdrobnienie zbitej tkanki tłuszczowej co ułatwia jego naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym, pozwala na jednoczesne napięcie i ujędrnianie skóry, spłycenie zmarszczek, ujędrnienie i redukcję płytkiej tkanki tłuszczowej.

9. Ultradźwięki kawitacyjne 40 Khz do zabiegów lipolizy.

Funkcja “Lipoliza ultradźwiękowa” jako alternatywa dla kriolipolizy jest metodą rozbijania tkanki tłuszczowej w celu wyszczuplanie sylwetki. Dzięki lipolizie ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała w sposób dużo bardziej bezpieczny, precyzyjny i z dużo krótszą rekonwalescencją niż dzieje się to w przypadku liposukcji tradycyjnej. Skóra po zabiegu może być lekko zaróżowiona. W niektórych przypadkach efekt liftingu jest widoczny od razu. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

Urządzenie wytwarza ultradźwięki o częstotliwości kawitacji 40 Khz, które są emitowane do tkanki podskórnej z precyzyjną regulacją mocy w zakresie od 1 do 150 W.

10. Plasma Skin –jest przeznaczone do zabiegów głębokiego liftingu skóry. Urządzenie wytwarza łuk elektryczny.
To właśnie plazma azotowa powoduje miejscową sublimację naskórka. Wskazaniem do zabiegów z wykorzystaniem plazmy azotowej jest lifting okolicy oka (blefaroplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych, głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych oraz leczenie blizn i rozstępów. 

11. Mikroprądy – Darsonval. Jest to funkcja w której wykorzystuje się prądy o wysokiej częstotliwości 500 kHz. Kuracja prądami wykazuje bardzo dużą skuteczność w walce z trądzikiem i opryszczką. Funkcja Darsonval działa bakteriobójczo, przeciwgrzybicznie oraz przyspiesza proces regenerowania się naskórka. Co więcej Darsonval może być stosowany nie tylko na skórę ale również i na włosy. Pobudza wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu. Efekty stosowania Darsonval widoczne są w zasadzie od razu po pierwszym zabiegu.

12. Masaż próżniowy radialny – polega na masowaniu skóry i tkanki podskórnej w podciśnieniu ( ssaniu).
W głowicy ssącej zastosowano kulki, dzięki którym skóra jest uginana kołowo co zapewnia doskonałą równomierność zastosowanego masażu. Szeroka gama dostępnych końcówek umożliwia terapię zarówno małych i dużych powierzchni skóry. Możliwość nastawiania minimalnej i maksymalnej wartości podciśnienia pozwala na terapię pacjentów z wrażliwą skórą.
Zabieg powoduje przyspieszenie drenażu zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca i napięta skóra. Stosowanie kremów antycellulitowych podczas zabiegu pozwala na zwiększenie jego efektywności.

Wskazania do zabiegu: zabiegi wykonujemy w celu ujędrnienia ramion, brzucha, pośladków i ud oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

13. Mikrodermabrazja diamentowa jest jednym ze sposobów na oczyszczanie skóry, polega na mechanicznym ścieraniu martwego naskórka. Do zabiegu mikrodermabrazji diamentowej używa się syntetycznych diamentów osadzonych na głowicy urządzenia. Efektem jest głębokie oczyszczanie, a martwy, złuszczany podczas zabiegu naskórek, jest od razu zasysany pompą umieszczoną na głowicy, co zapobiega tworzeniu się pyłu. Tak mocny peeling stymuluje skórę do wzmożonej produkcji nowych komórek naskórka. Można wykonywać go na twarzy, plecach i dekolcie.

14. Kriolipoliza to zabieg polegający na redukcji tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrażanie. Bezpieczeństwo zabiegów zapewnia system kontroli temperatury „PID”, który umożliwia regulację co 0,1° C  w zakresie od +10 do – 5 stopni C. System kontroli zabezpiecza przed ewentualnym odmrożeniem skóry.

Głowice wytwarza temperaturę do -5 st. C, dodatkowo emitują światło lasera 650 nm o mocy 650 mW. Wiązka świetlna dociera do komórek tłuszczowych, w których pod jej wpływem dochodzi do reakcji chemicznej mającej na celu rozbicie triglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Przekazywane są one do układu limfatycznego, a następnie wydalane z organizmu.
Urządzenie może być wyposażone na życzenie klientów w jedną, dwie , trzy lub cztery głowice mrożące o różnych wymiarach. Można wybrać dowolnie, cztery jednakowe lub zestaw różnych o wymiarach 142×57 mm lub 125×48 mm.

Wybierając z pośród 14-stu zaproponowanych funkcji można samemu skomponować urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności.

Zapytaj o cenę samodzielnie skomponowanej platformy „MAXIM”. Otrzymasz szczegółową ofertę i warunki zakupu:

tel. 516829223,  502339374,email: laser@laser3000.pl