FRAXEL CO2 „FOTON”

Model: „FOTON 1-3”
Bezpieczny i niezawodny laser frakcyjny co2 skonstruowany na bazie modułów laserowych firmy COHERENT USA. Posiada certyfikat jakości dla wyrobów medycznych ISO 13485 i deklarację bezpieczeństwa CE wystawioną w Unii Europejskiej.
Laser frakcyjny CO2 jest przeznaczony dla gabinetów medycyny estetycznej i kosmetycznych oraz dla lekarzy chirurgów i ginekologów ponieważ wyposażony jest w trzy funkcje: frakcjonowanie skóry, cięcie i wypalanie zmian skórnych oraz rewitalizacji pochwy. Laser jest wyposażony w głowicę przegubową siedmioramienną z dwiema końcówkami zabiegowymi: frakcyjną i prostą do cięcia skóry oraz zestawem ginekologicznym do rewitalizacji pochwy dla ginekologów.

W zależności od wyposażenia oferujemy trzy modele lasera CO2:

1. „FOTON-1” z KOŃCÓWKĄ FRAKCYJNĄcena brutto: 55 900 zł.:
zakres zabiegów frakcyjnych do leczenia zmarszczek, dekoloryzacji skóry i pigmentacji, wygładzanie skóry i blizn potrądzikowych, blizny operacyjne, blizny po ospie, pory, rozstępy, oparzenia słoneczne, przekrwienia, plamy starcze itp. Wygładza skórę twarzy i wokół oczu, redukuje uszkodzenia słoneczne, poprawia wygląd i koloryt skóry, likwiduje brązowe przebarwienia, słoneczne i pigmentacyjne na twarzy, szyi, klatce, plecach, dłoniach i rękach. Zabiegi mogą być wykonywane na wszystkich częściach ciała: na całej twarzy (wraz z powiekami), szyi, dekolcie, dłoniach oraz każdym obszarze dotkniętym bliznami, rozstępami czy zmarszczkami.

Frakcjonowanie laserem CO2 „FOTON-1” powoduje naruszenie od 20 do 30% obszaru skóry poddanego zabiegowi, co daje krótki czas regeneracji i minimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań. Po zabiegu może pojawić się punktowe krwawienie oraz rumień, który utrzymujący się od 3 do 7 dni. Po tym okresie można zaobserwować wyraźną poprawę wyglądu skóry. Tworzenie nowego kolagenu trwa do 3 miesięcy. Przez cały ten czas skóra stale poprawia swój wygląd, aby po 3 miesiącach osiągnąć pełen rezultat terapii. Głowica frakcyjna skanuje w siedmiu zaprogramowanych kształtach: kwadrat, prostokąt, okrąg, trójkąt, romb, elipsa, linia prosta.

2. „FOTON-2” Z KOŃCÓWKĄ FRAKCYJNĄ I LINIOWA – cena brutto: 59 900 zł.:
dodatkowe zabiegi wycinania i usuwania zmian skórnych.Zabieg przeprowadzany jest techniką bezkontaktową. Oznacza to, że rękojeść zabiegowa nie ma styczności z opracowywanym miejscem. Precyzyjne wykonywanie nacięć czy usuwania przerostu tkanek, możliwe jest dzięki czerwonemu światłu lasera pilotującego tzw. pilota, którego wiązka pada z daleka, w określony przez lekarza punkt. Laser CO2 nie tylko tnie i sterylizuje tkankę. Dzięki niezwykle wysokiemu stopniowi adsorpcji w hemoglobinie, długość fali 10600nm, doskonale zamyka naczynia krwionośne, zmniejszając poziom uszkodzeń tkanek okolicznych oraz do pewnego stopnia zmniejszając doznania bólowe. Zabiegi operacyjne mogą więc być wykonywane z wykorzystaniem mniejszej dawki środków znieczulających, a usuwanie drobnych zmian nie wymaga zakładania szwów.

Zastosowanie: wycinanie brodawek, usuwanie znamion naskórkowych, usuwanie ziarniaków twarzy, usuwanie naczyniaków chłonnych, wycinanie torbielaków łojowych, wycinanie nabłoniaków i gruczolaków potowych i łojowych, usuwanie blizn przerostowych i zmian po trądziku bliznowcowym.

3. „FOTON-3” Z ZESTAWEM GINEKOLOGICZNYM – do zabiegów rewitalizacji pochwyCena brutto: 65 900 zł. 

Niewątpliwym przebojem ostatnich miesięcy jest zabieg  – laserowego obkurczania pochwy.
Laserem FOTON można przeprowadzać mało inwazyjnych i bardzo skutecznych zabiegi ginekologiczne. Laserowe obkurczanie pochwy i zapobieganie oraz redukcja objawów wysiłkowego nietrzymania moczu stały się dzięki laserowemu zabiegowi najlepszą metodą na tę dolegliwość.

Laser certyfikowany ISO 13485 dla wyrobów medycznych jest najbezpieczniejszym laserem CO2 na rynku.

ZESTAW GINEKOLOGICZNY

Zalety lasera:

– bardzo dobre rezultaty terapii potwierdzone w USA certyfikatem FDA

– szybki zwrot inwestycji dzięki szerokiemu spektrum zastosowań

– pewność pracy i niezawodność w każdych warunkach

– precyzja usuwania zmian skórnych

– wysoka skuteczność terapeutyczna w zabiegach medycyny estetycznej.

– szeroki zakres terapii – trzy głowice zabiegowe do dowolnego zastosowania

– szybki i bezbolesny okres gojenia

– technologia COHERENT USA –  skaner zsynchronizowany z laserem

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość fali światła: 10600nm
Moc wiązki lasera: 60 w
Pole działania impulsu:

Głębokość ablacji

Energia impulsu

0.02~0.05 mm

2do 2,5 mm

od 4 do 250 mJ

Plamka naprowadzająca: Czerwona dioda 635nm,  5mW
Operowanie: Siedmioprzegubowe ramie z przeciwwagą
Tryb pracy: Ciągły, pojedynczy impuls, impuls interwałowy i super impuls
Pole skanowania: 20 mm x 20 mm
Grafika skanowania: Okrąg, trójkąt, kwadrat, prostokąt, sześciokąt, elipsa, linia
Tryb skanowania: Skanowanie losowe, normalne i z dużą ilością światła
Szybkość skanowania: Powyżej 10m/s
Odległości między
punktami
0.1 – 2.6 mm
System chłodzenia: Woda i powietrze
Waga: 60 kg
Wymiary: 65x48x117 cm
Zasilanie: 230V, 50 Hz, 2000W

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości ISO13485 i bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail:laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<